Volkswagen vēlas izveidot jaunu drošības sistēmu

14-апр, 17;03 admin 11 747
Volkswagen strādā pie jauna operētājsistēma, kas, pēc kompānijas pārstāvju vārdiem, būtiski samazinās to negadījumu skaitu, kuros tiks izmantoti modeļa vācu autoražotājs.

Sistēma ir tik gudra, ka tas novērsīs jebkuru nelaimes gadījums. Nākamās paaudzes modeļiem, kas aprīkots ar jauno sistēmu, sensoriem un pārstrādātājiem, kas liks mašīnas paredzēt un izvairīties no sadursmes. Programmatūra varēs mācīties ieradumus un iegūt jaunus refleksus.

"Mēs gribam, lai līdz 2050. gadā mums nebija nelaimes gadījums", - tas ir plāns, izsludināti vadītājs departamenta stratēģijas Volkswagen Michael Йостом.
Sistēma tika uzsākta ar pirmo ģimenes locekli elektrisko modeļu, ID.3, kuru var pasūtīt un Latvijā. Bet tas būs pastāvīgi atjaunināts, un to algoritmi nepārtraukti uzlabot laika gaitā.

"Tā vajadzētu strādāt arvien labāk, jo sistēma būs mācīties nedēļu pēc nedēļas, dienu pēc dienas. Mēs pārvēršamies no uzņēmuma ierīču programmatūras kompānijas" skaidro Josts.

Tomēr Volkswagen ir paziņojis par problēmām, kas saistītas ar programmatūru jauno modeli electric, ID.3. Prese rakstīja, ka šīs problēmas var padarīt atlikt piegādes.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/