Kādas prēmijas saņem darbinieki Volkswagen par augstas veiktspējas 2019. gadam

17-мар, 17;03 admin 11 797
Darbinieki Volkswagen Vācijā saņems prēmijas par rezultātiem 2019. gadam. Volkswagen neprecizēja, cik daudz darbinieku saņem bonusus, bet paziņoja, ka runa ir par darbiniekiem, kas aizsargāti ar kolektīvajos darba līgumos.

Bonusa summa, ko saņems darbinieki Volkswagen, ir 4.950. Pagājušajā gadā apmēram 100 000 darbinieku Volkswagen saņēma prēmiju, kas vienāds ar 4.750 eiro. Saskaņā ar preses relīzi Volkswagen, darbinieki, kas pretendē uz bonusu, jau saņēmuši avansa maksājumu 1 690 eiro novembrī 2019. gada, saņemot atlikušos 3, 260 eiro ar maija algu.

Ziņojumā, kas tika iesniegts presē, prezidents Volkswagen Herberts Дисс teica, ka " darbinieki Volkswagen arī demonstrēja stabilu sniegumu 2019 gadā un ir devuši lielu ieguldījumu panākumus Volkswagen. Pateicoties šai summai mēs vēlamies, lai pateiktos par viņu".
"2019 bija vēl viens grūts gads mūsu kolēģiem", - nodeva prezidents arodbiedrības Bernd Остерлох" "vēlreiz viņi ir pielikuši pūles, lai parādītu Volkjswagen uz priekšu. Tāpēc, lai darbiniekiem normāli dalīties veiksmīgi uzņēmumi. Viņš to ir pelnījis," - teica Остерлох.

2020. gads ir pasludināts, ir vismaz tikpat svarīgs Volkswagen, jo īpaši saistībā ar elektrifikācijas sava auto sortimenta. Kādu laiku atpakaļ tika apstiprināts, ka ID.4 tiks uzsākta Eiropā līdz šā gada beigām. Elektriskais apvidus auto Volkswagen tiks ražoti un pārdoti tirgos Eiropā, Ķīnā un Ziemeļamerikā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/