Volkswagen uzsāk jauns limuzīns

04-апр, 11;50 admin 11 806
Vācijas autoražotājs ražo Krievijā jaunais Volkswagen Polo Sedan. Papildus piemērot savu jauno logotipu, Volkswagen sniedza krievijas tirgus Polo Sedan ar līdzīgu Jetta skatienu, ir led lukturi ar standarta komplektāciju, režģi, специфичную kolekcijas Volkswagen, kā arī led optikas blokus.

Skats no sāniem nedaudz atgādina Škoda Rapid 2020. gadam, jo logu līnija un durvju necklines ir identiski. Iekšā viņš arī ir līdzīgs brāļa Skoda, kā arī informācijas un izklaides sistēma ir pieejama ar 6,5 vai 8,25 collu touch screens, bet digitālā rīkjosla ir 10,25 collu.
Piedāvātais četrās komplektācijās Krievijā (Origin, Cienu, Status un Exclusive), VW Polo Sedan būs pieejams ar trim benzīna dzinējiem:, protams ar 1,6 litru bloka jauda ir 89 k. s. vai 109 ls asv un citu 1,4-litru turbodīzelis ar 123 k. s.

1,6 litru dzinēji standartā ir aprīkoti ar piecpakāpju manuālo pārnesumkārbu, piedziņa jaudu 109 zs, s. piedāvā arī iespēju sešpakāpju automātisko pārnesumkārbu. Kas attiecas uz 1,4-litru dzinēju (123 k. s.), Tas ir saistīts tikai un vienīgi ar septiņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu ar dubulto sajūgu DSG.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/