Kā izskatās Volkswagen, kas tika pārdots par 100 000 eiro, kaut arī jums nebūtu tie viņam deva pat 10% no šīs summas

04-авг, 19;28 admin 11 715
Volkswagen Bus, kas pazīstams arī kā Type 2 vai Bulli, ir reāls ieguldījums, lai entuziasti auto. Vācu van ar aizmugures piedziņu ar katru gadu kļūst arvien dārgāka. Gadījums, kas ražots 1978. gadā, nesen tika pārdots par sešu ciparu summu izsolē Artcurial uz Retromobile Paris. Lūk, kā izskatās Volkswagen modelis, kas tika pārdots vairāk nekā 100 000 eiro, kaut arī jums nebūtu devuši viņai pat 10 procenti no šīs summas.

Mums ir jāatzīst, ka gadījumā izsoles-tas nav kaut kādu Bulli, bet tas, kas ir aprīkots ar Kit Campmobile. Tas sastāv no jumta, pop-top un pilnībā aprīkota virtuve ar aprīkojumu, поставляемым Westfalia. Šajā ļoti pievilcīgu paketi, mēs arī varam pievienot ārkārtīgi mazs nobraukums auto: tikai 994 jūdzes (aptuveni 1600 kilometrus). Principā, mēs varam teikt, ka šo Bulli Campmobile pilnīgi jaunu, bet ārējo izskatu, interjeru un eksterjeru, apstiprina šo iespaidu.
Saskaņā ar reklāmas Artcurial, automašīna iegādāta 17 februāris 1978 pāris no Aurora, Colorado. Tomēr vīrietis ģimenes ладил ar manuālo pārnesumkārbu auto, tāpēc tas tika nodots glabāšanā pēc tam, kad pabeigta pirmā brauciena 900 km. 40 gadus vēlāk šis Volkswagen Bulli tika noņemts no garāžas, kurā viņš tika ievietots un pārdots pircējam Vācijā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/