Volkswagen GTI BBS Concept pārskatīs Golf

27-авг, 17;52 work 1543

Volkswagen turpina neatlaidīgi attīstīt vienu no saviem flagmaņiem - VW Golf sēriju, kas tirgū ir bijusi gadu desmitiem. Nesen uzņēmums paziņoja, ka laidīs klajā jaunu GTI BBS Concept, kas sola no minētās ģimenes paņemt visnoderīgāko un visu to pārveidot ar saviem unikālajiem risinājumiem.Par šīs koncepcijas izstrādi ir atbildīga Vācijas koncerna amerikāņu nodaļa, kas jau ir ražojusi tādus interesantus modeļus kā Atlas Cross Sport GT, Arteon Big Sur un Taos Basecamp. Pašreizējā automašīna lielā mērā uzkrāj savu priekšgājēju pieredzi un ļaus īstenot visas jaunās funkcijas, kas apvienotas vienā korpusā.


Mēs runājam par stilīgiem viltotiem riteņiem, pilnībā pārveidotu šasiju, modificētu izplūdes sistēmu un virkni citu tikpat iespaidīgu uzlabojumu. Rezultātā no senča praktiski nekas nepaliks, izņemot vispārējo virsbūves siluetu un automašīnas klasi.


Šobrīd ASV tirgū tiek pārdota septītās paaudzes Golf par 23 tūkstošiem dolāru. Eksperimentālā GTI BBS koncepcijas izstrāde sērijā nonāks ārkārtīgi nelielā izdevumā un izmaksās aptuveni 28 tūkstošus. Tajā pašā laikā dizaineri un konstruktori ir gatavi nopietnākām ballītēm, ja VW grupas galvenais birojs dod priekšroku eksperimentiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/