Jaunais Volkswagen Golf GTD tiks prezentēts Ženēvā

23-фев, 19;28 admin 11 798
Jaunais Volkswagen Golf GTD tiks prezentēts Ženēvas auto izstādē. Zem motora pārsega, viņš atradīs ļoti jaudīgs un videi draudzīgs dzinējs ar turbopūti, kas jebkad uzstādīta šajā segmentā.

Pirmais " Volkswagen Golf GTD vēsturē parādījās 1982. Gandrīz četrus gadu desmitus vēlāk versija saglabā savas dinamiskās vērtības, bet arī efektivitāti. Vācieši pāriet uz kontu Golf GTD, kura pamatā ir astotajā paaudzē grāmatu uzņēmumi, ar augstāku patēriņa rādītājus un zemu izmešu pēc tam, kad vācu ražotājs pilnveidot tehnoloģiju Performance TDI.

"Tas ir viens no tīrākajiem siltuma dzinējiem pasaulē", - sola Volkswagen, kas parāda faniem тизерное attēls, kurā var redzēt resti, ko ieskauj led tehnoloģijas priekšējiem lukturiem, amerikas gaismas svītru. Ar to arī, šķiet, logo GTD.
Vācu celtnieks tur noslēpumu par dzinēja jaudas GTD. Bet attēls, kas parādījies uz kādu brīdi internetā, atskaņošanas будущюю modelis, konstatēts, ka šī versija būs attīstīt 201 zirgspēku. Sarakstā versijas, ka Volkswagen plāno celt līdz astotās paaudzes kompakts, var atrast GTI, GTI TCR, GTE un spēcīgākais no tiem, Golf R.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/