Jaunas Volkswagen Golf GTI, GTE un GTD

18-окт, 19;28 admin 11 818
Jaunas Volkswagen Golf GTI, GTE un GTD šeit. Tas ir ierocis vācu celtnieks, lai revolucionizēt segments hot hatch, segmentā, kurā šie modeļi ir uz augšu vairākus gadu desmitus.

Astotā paaudze GTI modeļiem, GTE un GTD pārveidots, pilnībā pārvērsts ciparu formātā, un ir izveidots savienojums. Trīs ir dizains, kas apliecina sportisko dabu. Viņiem ir standarta led lukturi, amerikas gaišu joslu, virs kuras parādās krāsainā josla, kas ir sarkans uz GTI, zilā uz GTE un sudraba uz GTD. GTI ir papildus miglas projektori, kas sastāv no piecām spilgtākajām segmentiem, kas atrodas burta formā "X", bet 17-collu vieglmetāla diski Richmond ir unikāla ar šo versiju. Pieejami arī 18 un 19 collu diski.
Volkswagen vienmēr ir radījis sportiskas, dinamiskas kabīnes trīs versijas. Vadītājs saņem daudzfunkcionāla sporta stūre, bet GTI ir sporta sēdekļi, tērpušies seģene ar mdf sānu atbalstu, melnā krāsā. Jaunais modelis apdari uz krēsliem dots nosaukums Scalepaper (milimetru papīrs). Šuves sarkanas uz GTI, zilas uz GTE un gaiši pelēkas uz GTD.

Jaunā Volkswagen Golf GTI ir aprīkots ar 2, 0 litru četru cilindru dzinējs ar turbopūti, kas attīsta 245 zs un 370 Nm, sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu vai pēc izvēles var tikt aprīkots ar septiņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu DSG un dubulto sajūgu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/