Salons elektriskajās automašīnās ID.4 un ID.3 būs vienāds

07-сен, 14;45 admin 11 004
Volkswagen gatavojas jaunā ID.4 elektriskā SUV pirmizrādei. Šī notikuma datums ir noteikts 23. septembris, taču jau tagad uzņēmums ir parādījis topošā krosovera salonu, kas sabiedrību lika iekrist nogulsnēs. Fakts ir tāds, ka automašīnas interjers praktiski kopē lūka ID.3.
Abu modeļu paneļa diagonāle ir 5,3 collas, bet uzstādītā multivides skārienekrāna diagonāle ir 10. Informācijas paneļa dizains un viduskonsoles organizēšanas veids ir nedaudz atšķirīgs, kurā gaismas vadības bloks tika mainīts, novietojot to nedaudz virs stūres.

Kas ir īpaši nomācoši, parādītie prototipi attiecas uz ID.4 1ST un ID.4 1ST Max variācijām, kuras tiek uzskatītas par diezgan uzlabotu šī modeļa paketi. Protams, automašīnai ir arī ierobežoti sēdekļi ar masāžas funkciju un papildu jostas daļas atbalsts, izmantojot tehnoloģiju (Aktion Gesunder Rücken e.V.). Bet tas viss izzūd, domājot par gandrīz identisku ierīci.
No kritikas neglāba ne papildinātās realitātes tehnoloģija ar viedtālruņa integrāciju, ne arī pielāgojams fona apgaismojums, kurā ir izvēlēti pat 30 dažādi toņi. Pat panorāmas jumts ar lūku, kas sniedz brīvības sajūtu, skatītājus nepriecēja.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/