Mercedes GLE priekšrocības un trūkumi

01-июн, 11;46 work 1109

Viens no 2016. gada Mercedes GLE īpašniekiem dalījās iespaidos par auto, pēc kura iegādes izdevies nobraukt vairāk nekā 50 000 kilometru. Pirmkārt, autobraucējs uzskatīja par ērtu SUV ilgiem braucieniem ar ietilpīgu interjeru un bagāžas nodalījumu maksimālajā konfigurācijā līdz četriem miljoniem rubļu.

Izvēle bija starp iepriekš noformēto "amerikāņu" Jeep Grand Cherokee un vācu BMW X5 un Mercedes-Benz GLE. Attiecīgi pēdējais patika visvairāk, pateicoties uzticamajam, pārbaudītajam dzinējam ar 3,5 litru tilpumu un 249 zirgspēkiem. Ievērojami mazs nodoklis un pieņemams degvielas patēriņš uz simts kilometriem - 9-10 litru robežās.


Kopējais nobraukums bija 175 tūkstoši, no kuriem 50 ir mūsu autora nobraukums. Apkope notika stingri pēc noteikumiem – reizi desmit tūkstošos kilometru. Darbības laikā veikti kapitālie remontdarbi un konstatēti trūkumi. Savlaicīga filtru, eļļu un šķidrumu nomaiņa, kā arī vienreizēja bremžu kluču nomaiņa. Cenas "nekož", ja ierīci neapkopj oficiālie pārstāvji.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/