Volkswagen T-Roc Cabrio

25-июл, 19;28 admin 11 872
Volkswagen T-Roc Cabrio tika prezentēts internetā. Vācieši publicējuši iespaidīgus attēlus ar savu pirmo кабриолетным apvidnieks tikai dažas dienas pirms oficiālās modeli eiropas tirgū, un mēs piedāvājam jums visvairāk iespaidīgs no tiem, kā arī piecas lietas, kas jums jāzina par кабриолете T-Roc:

Volkswagen T-Roc Cabrio atteicās no divām durvīm un fiksētas jumta standarta versiju, vēršoties pie lēmuma tekstila jumts, kas atveras un aizveras, par 9 sekundēm ar ātrumu līdz 30 km/h.

Bagāžnieka ietilpība kabrioletu samazināt, jo tur jābūt pārlocīta jumts: 280 litri-tas ir telpa ir rezervēta, lai bagāžu. Bet sola atzveltni var salocīt, lai vairāk vietas.
Mašīna būs pieejama divās līnijās komplektācijas, Style un R-Line. Style ir aprīkots ar 17 collu lietie diski riteņiem Mayfield, apkārtējo gaismu un noteikto funkciju atbalstu un drošību. R-Line saņem vairāk sporta variants komplektācijā.

Klienti var izvēlēties vienu no pieejamajiem dzinējiem: 1.0 TSI ar trīs cilindru, 115 лошадиными spēkiem un 200 Nm, kas kopā ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu vai 1.5 TSI četru cilindru dzinējs, 150 лошадиными spēkiem un 250 Nm ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu vai septiņu pakāpju automātisko transmisiju un dubulto sajūgu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/