Cik maksā pirmo kabriolets apvidus auto Volkswagen, T-Roc Cabrio?

16-июн, 19;28 admin 11 785
Jaunais Volkswagen T-Roc Cabrio var pasūtīt jau tagad un Latvijā. Auto ir sākuma cena 24 700 eiro. T-Roc ar fiksētu jumtu aiziet no 17 700 eiro. Iesniegts rudenī Frankfurtes auto izstādē, ir pirmais kabriolets Volkswagen tagad var pasūtīt Latvijā. Modelis ar tekstila jumtu, kas var pacelties vai nolaisties par 9 sekundes ar ātrumu līdz 30 km / h, ir pieejams ar diviem aprīkojuma līnijām un diviem dzinējiem.

Versija no sākotnējā līmeņa, kas sākas ar 24 700 eiro, ir līniju aprīkojuma Style un trīs cilindru dzinējs 1.0 TSI, 115 zirgspēkiem un 200 Nm, kas kopā ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu.
Aprīkojums Style ietver adaptīvā kruīza kontrole un Front Assist, 17 collu vieglmetāla diski Mayfield, multifunkcionālā stūre ar ādas apdari, Park Pilot,rokas gaisa kondicionieris, elektriskie logi, kā arī led priekšējie lukturi un aizmugurējie lukturi ar pagrieziena funkciju. Augšējā apdare, R-Line režīmā, papildus sniedz ātrumpārslēga Silver Silk tāfeles, centrālās konsoles un priekšējo durvju, priekšējie sēdekļi ar gurnu augstuma, tērpušies apdare Carbon Flag, detektoru un gājēju, sporta piekari un ciparu sistēmas kabīnes, kā arī navigācija Discover Media ar sešiem skaļruņiem.

Pateicoties pirmajam motoram 1.5 TSI četru cilindru dzinējs, 150 лошадиными spēkiem un 250 Nm kopā ar papildu septiņu ātrumu automātisko transmisiju un dubulto sajūgu T-Roc Cabrio, var būt sākuma cena 35 066 eiro.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/