Jaunais Volkswagen Passat būs pilnīgi elektrisks

30-авг, 16;33 admin 1996
Volkswagen grupas pārstāvis Herberts Dīss, kurš nesen izteica šaubas par Passat ģimenes nākotni, tagad, šķiet, ir dramatiski mainījis viņa noskaņojumu. Tagad Herberts ar prieku dalās ar jaunu ikonu klāsta redzējumu, kuru paredzēts izlaist 2023. gadā pilnīgi elektriskā versijā.
Passat B9, un tas ir šī modeļa nosaukums, būs universāls visiem tirgiem, kas ievērojami ietekmēs remonta izmaksas visu rezerves daļu un mezglu apvienošanas dēļ. Šī pieeja ir tradicionāla Passat līnijai, un nākotnes elektromobilis pilnībā piekrīt šai pieejai. Bet tas nepavisam nenozīmē, ka jaunais Passat aizņemsies vecos notikumus. Gluži pretēji, viņi vēlas pēc iespējas pārveidot automašīnu un nodrošināt to ar visām mūsdienu tehnoloģijām.
Daži eksperti saka, ka jaunais 9. paaudzes Passat tehniski būs tuvu Skoda Superb. Tajā pašā laikā Volkswagen vēlas aizņemties pat Superbom virsbūves tipu, jo sedani tirgū arvien vairāk zaudē pozīciju, un sabiedrība dod priekšroku pacēlājiem. Lai kā arī būtu, grandiozs leģendārā modeļa atjauninājums noteikti radīs lielu troksni un piesaistīs gan vecos, gan jaunos patērētājus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/