Volkswagen Passat: ko gaidīt no jaunumiem

20-мар, 19;28 admin 11 827
Liels pārsteigums līniju nākotnes paaudzes Volkswagen Passat. Vācieši arī plāno piedāvāt sedana elektriskā versija, bet arī ņem vērā nomaiņu modeli. "Pie Passat ierobežots kalpošanas laiks" - teica operacionālais direktors Volkswagen America Johan de Нисшен, parādot, ka, iespējams, ja pašreizējā paaudze sasniegs gala produkta dzīves cikla modelis būs radikāli nomainīta vai mainīta. Viņš norādīja elektriskā kustība kā risinājumu, lai modeli D-segmentā.

De Нисшен nav teikts, kad tieši notiks izmaiņas, bet tas ir neizbēgami. Vācijas autoražotājs ir jāmaina, kas atgriezīsies Passat uz augšu pārdošanas Amerikas Savienotajās valstīs. Rādītāji sabrukumu, kuri ir ieskaitīti kontā vācijas modeli un reģistrēti šajā kontekstā samazinās popularitāte sedans, biedē priekšniekiem Volkswagen. 2012. gada modelis tika piespriesta 117.023 klientiem, bet pagājušajā gadā tika pārdotas tikai 14,123 vienības.
 Sērijveida versija koncepcijas ID Vizzion, kas 2018. gadā Ženēvas autoizstādē, kas ir plānots atbrīvot 2022, var aizvietot Passat. Pamatojoties uz koncepciju ir platforma MEB, kas izstrādāta, Volkswagen Group saviem modeļiem ar nulles emisijas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/