Volkswagen Touareg atsaukts bojātas piekares dēļ

12-авг, 17;24 work 1239

Lielākais Eiropas autoražotājs atkal tika atsaukts atklātas darbības traucējumu dēļ. Šoreiz skandāla centrā ir Volkswagen flagmanis ar nosaukumu Touareg. Šim krosoveram diez vai ir nepieciešams īpašs ievads, jo tas ir viens no populārākajiem zīmola modeļiem, kas veiksmīgi tiek pārdots gan dzimtajā Eiropā, gan ārzemēs.Atsaukšanas iemesls ir banāls - uzstādot balstiekārtas stiprinājumus, nebija droši nostiprinātas apakšējās aizmugurējās sviras, kā rezultātā tās var deformēties un pat kustēties, mašīnai braucot. Iemesls tam ir nepietiekami stiprs metāls, ko izmanto riekstiem, no kuriem daži vienkārši saplīst sprieguma rezultātā.

Problēmas risinājums ir skaidrs – nepieciešams izsaukt apkopi katrai automašīnai no bojātas partijas, kā arī bez maksas nomainīt problēmu mezglu. Tajā pašā laikā atsaukumā tiks iekļauti aptuveni desmit tūkstoši krosoveru no dažādām Eiropas Savienības valstīm.

VW jau ir nosūtījis ielūgumus bojātās partijas īpašniekiem. Tomēr ne visi to var iegūt, un tāpēc nebūs lieki personīgi pārbaudīt, vai jūsu automašīna ir atsaukšanas sarakstā, izmantojot oficiālo mobilo aplikāciju un Vin numuru.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/