Parādījās pirmais modificēto Volkswagen Golf 8. Tikai piekare maksā 3000 eiro!

18-май, 17;03 admin 11 800
Neskatoties uz to, ka modelis vēl nav oficiāli nopērkams Latvijā, tīmekļa vietnes, kas veltīta pārņemšanas, jau ir parādījies pirmais modificēto Volkswagen Golf 8. Starp citu, Volkswagen Golf-viens no populārākajiem modeļiem automobiļu uztvērējus, bet arī amatieriem.

Tiem, kas pārdod iekārtas aftermarket, Volkswagen Golf 8 stabilu bāzi, neskatoties uz to, ka daudzi apsūdz vācu dizaineru iztēles trūkumu. Tiešām, forma Volkswagen Golf nav daudz mainījies gadu gaitā. Iespējams, tas patiesībā ir galvenais iemesls, kāpēc tik daudz īpašnieku golfa dod priekšroku, lai pielāgotu to.
Vismaz divos gadījumos izmaiņas ir vērstas uz to, ходовку, turklāt abi uztvērēja bija vācieši. Melns auto tika mainīts uztvērējs null-bar Frankfurtē. Izmantotā sistēma ir pneimatisko un ir cena, kas sākas no 3000 eiro. Piekare ļauj modificēt līmenis apturēšanu, tādēļ transportlīdzeklis var izmantot gan šovs, gan parastiem pilsētas ceļiem. Riteņi, kas ir izvēlēti šim projektam, ir 21 collu OZ Racing ar centrālo bloķēšanas sistēmu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/