Volkswagen Touareg R PHEV visspēcīgākais modeļu rindā

28-дек, 14;52 admin 11 716
Visspēcīgākais Touareg, kas jebkad uzbūvēta, - tas ir Volkswagen Touareg R PHEV. Jaunā versija - tā ir jauna maksimālā diapazona, un ir 462 zirgspēku spēka.

Tas ir pirmais hibrīds R-modelis un pirmā полноприводная modelis PHEV, kas veidota Volkswagen. Transmisija apvieno 3,0 litru benzīna turbo dzinējs V6, kas attīsta 340 zirgspēku jaudu un 136 zirgspēku elektromotoru, kopā 462 zirgspēku spēka un 700 Nm griezes momentu. Baterijas ietilpību 14,1 kwh atrodas zem bagāžnieka grīdas. Volkswagen atklāj attālums, ko transportlīdzeklis var iet elektriskajā režīmā, bet tikai var sasniegt 140 km/h, strādājot ar nulles emisijas.
Modelis ir aprīkots ar 8-pakāpju automātisko pārnesumkārbu un pārnesumkārbu, kas vada jaudu uz diviem klājiem, tādējādi nodrošinot pilnpiedziņa. Touareg R ir centrālais diferenciāļa bloķētājs. Auto vadītājs var kontrolēt hibrīda funkcijas un izvēlēties darba režīmu, izmantojot slēdzi 4MOTION Active Control, kas atrodas uz centrālās konsoles, vai izvēlnē multimediju sistēma.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/