Cik maksā un kādas ērtības ir visdārgākais Volkswagen

20-сен, 19;28 admin 11 837
Volkswagen Touareg 2019. gadam, kas notika 2 764 km. Modelis pārdots izplatītāju Rīgā, varētu būt ieguvis ne mazāk kā 75 420 eiro. Apvidus auto ir motors, 3.0 TDI, kas attīsta 286 zirgspēku. Turbo dīzeļa dzinējs ir savienots ar septiņu ātrumu automātisko transmisiju un dubulto sajūgu.

Šo zils Touareg nāk ar augšējo apdari R-Style, ar kuru bijušais īpašnieks arī piebilda biznesa pakete, kas ir celta uz klāja kombinācija no ādas apdare un eko-ādas Savon. Auto ir aprīkots arī ar paketi Memory Premium pack Black Style, paketi Styling Pack, service Plus service Ambient un detalizētu ziemas paketi, kā būtu, ja transportlīdzekļa vadītājs vēlējās pārbaudīt visu, kas bija pieejams configurator.
Panorāmas stikla lūka, adaptīvā kruīza kontrole, navigācijas sistēma Top Discover Pro, automātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma, kas ir garš saraksts ērtības. Auto ir aprīkots ar led lukturiem un bremžu signāliem un 21 collu lietie diski riteņiem Suzuka. Paziņojumā teikts, ka šis Touareg nav bijis iesaistīts kāds nelaimes gadījums.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/