Elektriskie roboti, lai uzlādētu Volkswagen

03-ноя, 19;28 admin 11 694
Volkswagen ražo lādētāji roboti, lai elektromobiļi varētu maksas jebkurā no izvēlētajiem autostāvvietas. Mobilie roboti būs autonomi pārvietoties tur, kur tie ir nepieciešami.

Nākotnē veikšanu uzlādes staciju beigsies. To loma būs lādētāji roboti, kas spēj pārvietoties tur, kur tie ir nepieciešami, lai uzlādētu elektriskā automašīna. Tie izraisa un aktivizēt, izmantojot lietojumprogrammas. Turklāt, cilvēka iejaukšanās vairs nav nepieciešama vāka atvēršanai lādētāja ports, savienojumi, kontaktligzdas un atvienot no rozetes.

Robots tiks pievienots uzglabāšanas ierīces enerģijas, kas viņš būs savienot ar transportlīdzeklim, lai uzlādētu akumulatoru. Ierīce paliek pie transportlīdzekļa uzlādes laikā pēc tam, kad robots dodas uz apkalpošana citām automašīnām. Kad uzlāde ir pabeigta, robots dodas tehniskais bloks, lai atjaunotu ierīce.
Tādā veidā, katru stāvvietas kļūst par vietu, kur elektriskais auto var būt uzlādēts. Šobrīd plāni Volkswagen ir projekta stadijā, un iebūvēts robots-tikai prototips, taču uzņēmums vērtē, ka tā drīz kļūs par realitāti katra lietotāja elektromobiļa.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/