Volkswagen ID.4 kļuva par apsūdzēto sieviešu rallijā

03-апр, 17;51 work 1430
Volkswagen nesen prezentēja savu jauno elektrisko transportlīdzekļu sēriju, kas nodēvēta par Volkswagen ID. Šīs sērijas automašīnām ir labi tehniskie parametri, kā arī moderns dizains. Pavisam nesen ar vienu no šīm automašīnām tika veikts pirmais sieviešu rallijs, proti, Volkswagen id.4.
Rallijs ir ievērojams ar to, ka tajā piedalījās divas pilotes sievietes, kuras veica aptuveni 2800 km garu braucienu. Tajā pašā laikā automašīnas pārvietojās tikai ar elektrisko vilci, pa ceļam degvielas uzpildes stacijās uzpildot degvielu.

Rallija maršruts veda cauri Nevadas un Kalifornijas tuksnešiem. Karstais klimats neliedza meitenēm veikt iespaidīgu distanci tikai 8 dienās. Tajā pašā laikā sievietes ir gatavas atkārtot šo interesanto pieredzi nākotnē, ja vien, protams, Volkswagen neizlems par šādu rīcību.
Volkswagen vecākā mārketinga viceprezidente Kimberlija Gārdnere sacīja, ka rallijs sniedz iespēju iztēloties, kā elektromobiļi uzvedas reālos ceļojuma apstākļos. Ceram, ka laika gaitā tie kļūs vēl labāki un funkcionālāki.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/