Kā izskatās apvidus auto Volkswagen, kas nekad nav iekļuvuši Eiropu?

04-апр, 10;21 admin 11 866
Tas ir apvidus auto Volkswagen, kas nekad nav iekļuvuši Eiropu. Auto tika iesniegts Indijas un rezervēta tirgus dienvidāzijā.

Volkswagen ieviesa Taigun, atjaunināto versiju koncepciju, ko sniedz Auto Expo pirms sešiem gadiem. Auto nav daudz sakara ar versiju, kas tika prezentēta kā 2014. gadā. Priekšējā daļa saņem vairāk, šauri lukturi un jauna reste ar hroma akcentiem, bet logo Volkswagen tagad vairāk. Līdzība ar T-Cross pārsteidz, bet šeit mēs runājam par lielākas riteņu bāzes versijas, piemēram, ķīniešu valodā apvidus auto VW.

Тайган trūkst matētas plastmasas aizsardzību, ko parasti izmanto šāda veida modeļiem. Tie tiek aizstāti ar spīdīgu melnu plastmasas elementiem. Parādās elerons turpinājumā jumta, bet aizmugurējie lukturi ir savienoti ar gaišu joslu un ir aprīkoti ar led tehnoloģiju. Vācieši arī piemin turbo benzīna dzinējs, kas liks auto paātrinājums no 0 līdz 100 km/h-9,9 sekundēs un sasniegt maksimālo ātrumu 183 km / h.
Sērijveida versija iznāks uz indijas tirgu 2021 gadā. Tas, visticamāk, būs veidota uz platformas MQB-A0-IN, kas izveidota īpaši dienvidāzijā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/