Volkswagen Amarok tiks pasniegts jaunā veidolā

21-ноя, 13;46 admin 11 909
Lai gan tas nav viens no veiksmīgākajiem modeļiem Volkswagen Amarok uzstāj uz to, lai pārliecinātu vairāk klientu. Šajā sakarā vācu ražotājs gatavojas radikāli mainīt izskatu, lai savu pikaps.

Tas paziņo grūtos laikos, lai pickups. Pēdējā upura modeli šajā segmentā ir Mercedes-Benz X Class, kas ir galīgi ārā no ražošanas šā gada maijā.

Bet Volkswagen Amarok saņem vēl vienu iespēju. "Vācietis" būs tās pašas platformas, ko un Ranger Ford, pieņemtais lēmums vāciešiem un amerikāņiem pagājušā gada vasarā, bet arī daudz agresīvāku izskatu. Un vācu celtnieks sniedz pierādījumus par to kā digitālo izciršanas, kas parāda pikaps ar izturīgu siluetu. Attēls преувеличен, bet, protams, nākotnes modelis uzņemsies vairāki dizaina elementi, kas ir digitālā modelēšana.
Amarok, kas тизерном attēlā ir iespaidīgs spārni, kas ir ļoti lieli riteņi un ļoti drosmīga priekšējo daļu ar elementiem, kas ņemti no jaunās paaudzes apvidus auto Volkswagen. Nākotnē Volkswagen Amarok būs izstrādāts vāciešiem sadarbībā ar Ford eiropas, āfrikas tirgū, Tuvo Austrumu, Āzijas-Klusā okeāna reģionā un Dienvidamerikā. Dvīņi Ford Ranger un Volkswagen Amarok дебютируют 2022. Ford un Volkswagen ir jāizlemj, kādi augi būs atbrīvot divus modeļus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/