Krosovers Volkswagen Passat Alltrack nonāca sērijā

27-сен, 07;39 work 1271
Volkswagen turpina paplašināt savu krosoveru klāstu. Pagājušajā gadā izziņotais apvidus auto Passat Alltrack beidzot devās iekarot Eiropas auto dīlerus, kas nozīmē, ka mums ir jāveic īss šī jaunā produkta apskats un jāpastāsta potenciālajiem pircējiem par visām šī auto īpašībām.
Kā noprotams pēc modeļa nosaukuma, Passat Alltrack pieder Passat saimei, bet pircējiem piedāvā visurgājēju. Tā dzinēju klāsts ir paredzēts arī nelīdzenumu pārvarēšanai, un to galvenokārt pārstāv benzīna dzinēji ar vidējo jaudu 250 ZS. un 350 ņūtonmetru griezes moments.

Kā pārnesumkārbu var izvēlēties dvīņu kasti ar septiņu pakāpju DSG robotu, kas atbalsta visu riteņu piedziņu, vai priekšpiedziņas automātu. Līdz simtam modelis paātrinās 6,8 sekundēs, un maksimālais ātrums ir 231 kilometrs stundā.
Interjera un ārējā dizaina ziņā modelis kopumā atgādina mūsdienu vācu krosoverus, piedāvājot klientiem izcilu komforta un kvalitātes līmeni. Ir multimediju sistēma, vadītāja palīgi, klimata kontrole, kā arī digitālais informācijas panelis un vienkārša daudzfunkcionāla stūre.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/