Volkswagen ID.3 noķerts Eiropas elektrisko transportlīdzekļu tirgū

05-дек, 09;34 admin 1857
Saskaņā ar jaunāko statistikas pētījumu, kuru veica aģentūra JATO Dynamics, Eiropā vispopulārākais elektromobilis ir Volkswagen ID.3, ko pārdod 12 savienības tirgos. Protams, automašīna ir vispopulārākā dzimtajā Vācijā, kur tā aizņem diagrammas pirmo līniju. Tam tūlīt seko Renault Zoe un Hyundai Kona Electric.
Protams, vēl nav pienācis laiks, kad elektriskās automašīnas popularitātē pārspēs tradicionālās ICE automašīnas. Šī iemesla dēļ cits Volkswagen modelis turpina vadīt kopvērtējumu. Tātad absolūtais publikas favorīts joprojām ir Golf VIII, kas ar dažādām versijām un modifikācijām tiek pārdots kā karstas kūkas jauniešu vidū.

Tāpat JATO uzņēmums savu pētījumu laikā pamanīja vēl vienu, ne mazāk interesantu tendenci. Kopumā Eiropas Savienības automobiļu tirgus pēdējā gada laikā ir ievērojami sarucis. Uzņēmumu zaudējumi bija vismaz 7 procenti, salīdzinot ar to pašu periodu pagātnē. Tomēr hibrīdu un elektrisko transportlīdzekļu īpatsvars turpina pieaugt rekordlielā tempā. Viņu tirgus šogad jau ir pieaudzis par 153 procentiem.
Mēs ceram, ka šī tendence turpināsies arī nākotnē, un elektriskie transportlīdzekļi aizstās novecojušus videi kaitīgus ICE.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/